Welcome to visit Vikvision.com.
We sincerely expect to build long-term relationship with you.
Costomer Service
+86 75523035863
PFA139
>Material: Aluminum
>Junction Box
>Neat & Integrated design
待议
| General | |
| Material | Aluminum |
| Dimension | Φ108.0mmx28.5mm (Φ4.25”x1.12”) |
| Inch Thread | M20(G1/2”) |
| Load Bearing | 1.0kg(2.2lb) |
| Weight | 0.16kg(0.35lb) |
| Color | White |
| Operating Temperature | -40℃~+60℃ (-40℉~+140℉) |
| Humidity | <90% RH |
| Applicable Model | Please see “Accessory Selection” |

复制产品链接
长按图片保存/分享
咨询表单:
咨询内容:
你还没有添加任何产品
咨询表单:
咨询内容:
你还没有添加任何产品